podpora meditujícím

Jako lektor Védské meditace se v souladu s tradičními hodnotami zavazuji, že se na mě každý absolvent kurzu může kdykoliv bezplatně obrátit s otázkou ohledně techniky Védské meditace.

společné meditace

Společné meditace slouží jako další forma podpory absolventů kurzu Védské meditace. Společné meditace jsou dobrovolné a zdarma (pokud není třeba přispět na nájem prostoru). Po meditaci jako takové je věnován prostor otázkám ohledně techniky, sdílení prožitků a zkušeností nebo debatě o životě.

Co se týče samotných účastníků, někteří lektoři umožňují vstup pouze absolventům kurzu Védské meditace. I u mě je společná meditace určena především jim, nicméně striktně účast jiných osob (rodinných příslušníků nebo známých) neodmítám. Upozorňuji však, že neúčast na kurzu, neznalost a absence předchozích prožitků z meditací může případné účastníky společné meditace odradit.

Společné meditace pořádám pravidelně každé pondělí ve městě svého bydliště. V současné době je to Brno. Jednou za čas probíhají meditace v Praze, Kolíně, Mladé Boleslavi a Prostějově. Aktuální a spolehlivé termíny i s místem konání najdete v Kalendáři.

konzultace

Konzultace je čas strávený spolu – spolu vytvoříme prostor a nastavíme procesy, aby se mohlo udát, proč klient přichází. V případě, že je klient meditující, začneme společnou meditací. Jestliže není a nemá účinnou techniku, jak pracovat s fyzickým a psychickým stresem, je velmi pravděpodobné, že konzultace přejde do náplně úvodního semináře.

Obecně konzultace představuje nabídnutí možností, jak dosáhnout toho, čeho si klient žádá. Dá se říci, že je to téma vztahů – sám k sobě, k ostatním, k práci, penězům, zodpovědnosti atd.

Cena: 1 000 Kč za hodinu; začíná se společnou meditací (čas meditace se nezapočítává)