Meditace v královské rodině

Jaký je ten spirituální trik, který dělá Meghan Markle daleko šťastnější, a co si o tom (a vůbec celém článku) myslím já jako lektor Védské meditace?

Proč meditovat

Protože je to cesta k nejpřirozenějšímu a trvalému uzdravování těla i mysli a velmi snadný krok k opravdovému a stabilnímu pocitu štěstí a rovnováhy. Zní to jako vzdušné zámky nebo nemožné zázraky na počkání?

O meditaci

Jak je možné, že funguje něco, při čem se nemusíme, a dokonce ani nemáme snažit? A jak svému tělu a mysli dovolit přijímat blahodárné účinky? Základem úspěchu Védské meditace je lehkost a přirozenost!

Mýty a překážky

Myslíte si, že ostatní žijí jiný život, a proto mají šanci meditaci zvládnout a úspěšně praktikovat, jenže ty vaše překážky jsou zkrátka moc velké a rozhodující? Budete se divit, jak snadno se dají překonat!

Proč meditace ve firmě?

V kolektivu vyrovnaných pracovníků, kteří se dobře rozhodují a jsou zdravější a odolnější vůči stresu, panuje produktivnější a spokojenější atmosféra. Výkon pracovního týmu se zvyšuje, vliv na výsledky firmy jako takové je potom zcela zřejmý.

puja

Proč děláme ceremonii puja? Abychom nazpět dostali požehnání a štěstí. Od božstev nebo od toho, komu nebo čemu puju věnujeme. Rituál můžeme provádět jako oslavu nějaké události, jako poctu nějakému bohovi, jako podporu nějaké své žádosti, jako způsob očisty…