MUDr. Martin Borský

MUDr. Martin Borský

MUDr. Martin Borský pracuje více jak třicet let jako internista a praktický lékař pro dospělé v Mladé Boleslavi. V roce 2012 zde založil Centrum integrativní medicíny.

Zuzzi Husarová

Zuzzi Husarová je mezinárodně certifikovaná NLP Women koučka, Mindfulness mentorka a zakladatelka unikátní spirituální metody Mind Coaching a on-line programu Umění meditace.
Jana Mrkvičková

Jana Mrkvičková

Ing. Jana Mrkvičková působí jako masérka, facilitátor a praktik technik Access Consciousness. Zabývá se psychosomatickými metodami působícími na různých úrovních. Je transformační průvodkyní.
Tomáš Kučera

Tomáš Kučera

Tomáš je skvělý fotograf a spolumajitel brněnského vinného sklípku Vinárium, kde často pořádá kulturní a vzdělávací akce pro veřejnost.
Smart Network - podnikatelský klub

Smart Network - podnikatelský klub

Podnikatelský klub Smart Network vznikl v roce 2013 a od té doby uspořádali už stovky podnikatelských setkání a dalších akcí. Každé z nich bylo jiné a to protože si na jedinečnosti business akcí zakládají. Vždy potkáte někoho nového, dozvíte se něco nového, objevíte nové příležitosti.
Jana Ulcová

Jana Ulcová

Jana je copywriterka a pomáhá mi s texty. Češe moje nápady a myšlenky vysypané na papír nebo do telefonního sluchátka ...
12