1. jsem na začátku

Ideální je začít mým úvodním seminářem, kde se vám pokusím vysvětlit, proč používám a učím techniku Védské meditace a proč je tolik přirozená a účinná. Přestože jde o velmi jednoduchou a nenáročnou záležitost.
Vedle teorie zvládneme i trochu praxe a nebude chybět prostor na otázky.

chci vědět víc o úvodním semináři

chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

2. chci se naučit meditovat

Teď, když z úvodního semináře znáte potřebné základy, můžeme přistoupit ke kurzu Védské meditace. Po velmi příjemně strávených lekcích budete připraveni na zcela samostatnou praxi nenáročné, přirozené a tak blahodárné meditace.

chci vědět víc o kurzu Védské meditace

chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

Absolventi mají možnost opakovat můj kurz, a to po 2 letech za poloviční cenu, po 5 letech zdarma.

3. praxe

Nejlepších výsledků dosáhneme pravidelností. Proto poskytuji absolventům kurzu podporu formou povzbuzení a motivace pořádáním společných meditací a také neomezenou podporu technikyAbsolventi také vyhledávají opakovací minikurz, který jim osvěží to podstatné, zvýší motivaci a umožní sdílení a otázky. Pro rozšíření praxe a prohloubení účinků je tu pak kurz synergie v akci, rounding retreat, kurz Puja a kurz lektora Védské meditace.


chci vědět víc o meditaci ve firmách nebo konzultaci

Absolventy, ať už jejich praxe vypadá jakkoliv, rád přivítám opět na mém kurzu, a to po 2 letech za poloviční cenu, po 5 letech zdarma.